Benzersiz imkanlar sunan Sprachcaffe Malta dil okullarıyla beraber eşsiz bir eğitim fırsatını kaçırmayın ! Merkezimizle beraber ücretsiz başvuru gerçekleştirebilir, dünya’nın en köklü dil okullarından birisinde eğitim alabilirsiniz.

Türkiye’nin Tüm Şehirlerinden Ücretsiz Başvuru İçin İLETİŞİME GEÇiniz !

Sprachcaffe Malta dil okulları hakkında bilgi almak için:

Sprachcaffe Malta Dil Okulları

Malta’da İngilizce Dil Okulumuz St Julians’ın eski bir İngiliz askeri kompleksine bağlı olan eski bir balıkçı kasabasında yer almaktadır. Burası sevimli küçük evleri ve renkli tekneleri ile bilinmektedir. Başlangıçta ordu kışla olarak hizmet vermesi için kurulan binamız İngilizler tarafından 1930 yılında yaptırılmıştır. Bu çarpıcı taş bina St Julian Koyu’nun sakin bir kesiminde yer almakta ve Paceville adlı gece hayatı merkezine yakındır.

Sprachcaffe Malta Dil Okullarına Ücretsiz Başvurunuzu Gerçekleştirin !

Okulumuza sadece birkaç dakika uzaklıkta otobüs durakları bulunmaktadır. Alışveriş merkezi Sliema otobüs ile sadece 15 dakika uzaklıkta, gece hayatının merkezi Paceville ise kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Okulumuzun civarında iki farklı tip kumsal bulunmaktadır. Okulumuz kayalık plajlara 10 dakika yürüme mesafesindedir, kumlu plajlara ise otobüs ile yaklaşık 40 dakikada ulaşılabilmektedir.

Okulumuzda FELTOM yönetmeliklerine bağlı olarak 18 yaşın altındaki öğrenciler için yetişkin programlarına kayıt alınmamaktadır! Malta – St. Julians’da 14-21 yaş grubundaki gençlere özel sunduğumuz programlar için tıklayınız!

Okulumuzun Donanımı

Malta’da İngilizce dil okulumuzun sunduğu olanaklar:

  • 23 kapalı, 6 açık görsel ve işitsel ekipman ile donanımlı, engellilere uygun sınıf
  • Yaz sezonunda 20 ek sınıf
  • Her sınıfta klima
  • 7/24 resepsiyon servisi
  • Kütüphane ve ders çalışma alanları
  • İnternet erişimi
  • TV, DVD çalar ve bilorda masasının yer aldığı ortak salon.
  • Kiralık kasa

1992’de kurulan Malta’da İngilizce dil okulumuzda derslerin yapıldığı sınıflar ve konaklama olarak seçebileceğiniz apartmanlarımız bir arada bulunmaktadır.

Malta’da İngilizce Dil Okulumuzda alacağınız derslerin öncesinde ya da sonrasında spor aktivitelerine katılmak isterseniz kampüs içindeki yüzme havuzumuzdan ya da voleybol sahamızdan faydalanabilirsiniz. Kampüse yakın mesafede bulunan dalış merkezinde, başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar dalış kusları sunulmaktadır.