1.) Malta dil okullarına ne zaman başvurabilirim ? 

Öncelikle başvuru işlemlerini en az 1 ay öncesinden başvuru gerçekleştirmemizde fayda vardır. Her Pazartesi kurslar başlamaktadır.

2.) Bütçeme ve kendime uygun bir program bulabilir miyim ?

Tamamı eğitimli ve Malta dil okulları alanında deneyimli olan danışmanlarımızla beraber istekleriniz ve bütçenize uygun bir programı kolaylıkla bulabilirsiniz.

3.)Dil seviyem nasıl belirlenmektedir ?

Katılacağınız okullar eğitim süreci başlamadan önce birkaç teste tabii tutmaktadırlar. Bu sınavların neticelerine göre seviyeniz belirlenmektedir. Tamamı sizinle aynı dil bilgisine sahip kişilerle birlikte 10-15 kişi arasında değişen sınıflarda eğitim alabilirsiniz.

4.) Sınıflar kalabalık mı ? Çok fazla Türk öğrenci var mı ?

Yukarıda belirttiğimiz gibi sınıflar ortalama olarak 10 ile 15 arasında öğrenciden oluşmaktadır. Bu rakamdan daha küçük sınıflar mevcuttur. Ancak ortalama kişi sayısı 10-15 arasındadır.

Öğrencilerimizin  en merak ettiği sorulardan biriside; “Malta dil okullarında çok fazla Türk öğrenciyle karşılaşır mıyım ?” olmaktadır.

Çalıştığımız tüm okullar sınıflarını Türk öğrencilerle karşılaşmayacağınız şekilde planlamaktadırlar.

5.) Okullar etkinlikler düzenliyor mu ?

Elbette, düzenliyorlar. Komşu şehirlere turlar, sportif ve kültürel etkinlikler olarak düzenlenmektedir. Ancak bazı etkinlikler ücrete tabii olabilmektedir.

6.) Malta dil okullarında hafta sınırlandırması var mı ?

Hayır, en az 4 haftadan başlamak kaydıyla dilediğiniz süre zarfında eğitim alabilirsiniz.

7.) Eğitim süresince nerede konaklayacağım ?

Aile yanı konaklama, otelde konaklama ve  ev kiralama gibi birçok olanağa sahip olacaksınız. Tüm konaklama işlemleriniz eğitim danışmanlarımızın yardımıyla, istekleriniz göz önünde bulundurularak gerçekleştirilmektedir.

8.) Sizlerle nasıl iletişime geçebilirim ?

İstanbul’un her noktasından kolaylıkla ulaşım sağlayabileceğiniz İstiklal Caddesinde yer almaktadır. Aynı zamanda (0212) 909 09 77 numarasını kullanarak kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

Adres:

İstiklal Caddesi,

104/3,

Beyoğlu/İstanbul