Başvurunuzu Malta Eğitim Merkezi ile gerçekleştirin; Bizimle Bir Adım Önde Başlayın !
Ocak 2009’da kurulmuş olan  Malta Eğitim Merkezi ; bireysel ve toplumsal yaşamın geleceğini belirleyen temel elementlerden olan eğitimde ve eğitim hizmetinde kaliteye ve sürekliliğe inanır.Tamamlanmayan,yarıda bırakılan hiçbir eğitimin yararlı olmayacağı gibi,yarım bırakılan hiçbir hizmetin de faydası olmayacaktır bilinciyle,öğrencilere yurtdışı eğitim konusunda, dil okulundan üniversite eğitimine kadar devamlı bir hizmet anlayışıyla hareket etmektedir.

Eğitim, geleceğimizi yönlendiren ve şekillendiren en önemli süreçlerden birisidir ve çok iyi değerlendirilmesi gerekir. Özellikle eğitimlerini yurtdışında sürdürmeye karar verenler için farklı sistemlerin getirdiği belirsizlikler bazı zorluklarla karşılaşmalara neden olmaktadır. İşte bu noktada Malta Eğitim Merkezi olarak görevimiz bu zorlukları en aza indirmek ve tecrübelerimizin yardımıyla en uyumlu okul seçiminde İstanbul’daki merkez ofisimizde size yardımcı olmaktır.

Malta Eğitim Merkezi ekibimiz, üniversite mezunu ve en az bir yabancı ülkede eğitim almış,alanında deneyimli danışmanlardan oluşmaktadır.

Yurtdışına eğitime giden öğrenciler birçok ülkedeki irtibat bürolarımızın sürekli ve sıcak ilgisiyle eğitim sürelerince gözetilmektedirler.Adaylarımıza,dil okulu,üniversite eğitimi,sertifika programları ve work and travel programlarına ek olarak öğrenci sigortası,ekonomik uçak bileti sağlama,vize başvurusu konularında da en iyi hizmeti sunmaktayız.

Malta Eğitim Merkezi olarak okul,ülke ve program seçiminde Dünya’nın birçok ülkesinde anlaşmalı olduğumuz sayısız okulla,beklentilere ve ihtiyaca en uygun seçenekleri sunmaktayız.Eğitim maliyetleri tamamen okulların standart fiyatları olup bunlara herhangibir ücret eklenmez.