• Ücretsiz danışmanlık hizmeti alın!
  Yurtdışında katılmak istediğiniz dil eğitimi programlarıyla ilgili verdiğimiz tüm danışmanlık hizmetleri ücretsizdir. Tüm işlemlerinizi hiç bir ücret ödemeden kolayca ve keyifli bir şekilde halledebilirsiniz.

  Tüm işlemlerinizi evinizden halledin!
  Kayıt işlemlerinizin tümünü ofisimize uğramanıza bile gerek kalmadan telefon, e-mail ve kargo aracılığı ile kolayca ve yorulmadan halledebilirsiniz. Kullandığımız teknolojiler sayesinde, sizlere konfor sağlayan bu hizmeti eksiksiz sunabiliyor olmaktan mutluyuz.

 • Malta Eğitim Merkezi ile MALTA’da  Yaz Okulu programlara katılarak yararlanacağınız ücretsiz hizmetler:
  • İndirimli okullardan haberdar etme
   Tüm okullarımızın promosyonlarından ve indirimli fiyatlarından sizleri anında haberdar edip, bu indirimlerden yararlanmanızı sağlıyoruz.
  • Uygun okul, ülke ve şehir seçiminde yardım
   Yılların tecrübesi ve özenli servisimizle size en uygun, okul, ülke ve şehir seçimi konusunda en doğru tercihi yapabilmeniz için ücretsiz danışmanlık hizmeti veriyoruz. Çevrenizde sözü edilen 2-3 şehir ve 3-5 okul yerine, size sunabileceğimiz alternatif onlarca seçkin okul arasından kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz.
  • Okul Başvurusu
   Malta Eğitim Merkezi tercihlerinize göre belirlediğiniz okula başvurunuzun yapılması, ön kayıt işlemlerinizin tamamlanması, gerekli evrakların getirtilmesi gibi işlemlerin tümünü hiçbir ek ücret almaksızın sizin yerinize yapar.
  • Konaklamaya destek
   Okulların sundukları çeşitli konaklama alternatifleri ile ilgili bilgilendiriyor, istek ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanına yerleşiminizi yapıyoruz.
  • Vize Başvurusu
   Vize konusunda tecrübeli danışmanlarımızla sizden ekstra hiçbir ücret talep etmeden, dosyanızın eksiksiz hazırlanmasını sağlıyor ve sizi vize görüşmesine hazırlıyoruz.
  • Ekonomik uçak bileti temininde destek
   Programınızın olduğu merkeze en yakın havaalanına, en ekonomik fiyatlarla uçmanızı sağlıyor, bilet rezervasyonunuza kadar her türlü danışmanlık hizmetini ücretsiz veriyoruz.

  Malta’ ya eğitim başvurusu için bizimle temasa geçiniz.

  Yeni hayatınıza ve projelerinize köprü olmak için varız…

  Eğitim danışmanlarımızla iletişime geçiniz.

  Bilgi için adresimiz info@maltaegitimmerkezi.com