Malta Dil Eğitimi

Özellikle Amerika ve İngiltere dil okullarına en iyi alternatif olan Malta dil okulları, öğrencilere birçok avantaj sunmaktadır. Özellikle ekonomik ücretler sunuyor olması en büyük avantajıdır.

Neden Malta Dil Eğitimi Programı

Amerika veya İngiltere’ye nazaran çok daha ekonomik eğitim programları karşımıza çıkmaktadır. Aynı zamanda ılıman iklimi ve Türkiye’den sadece 2 saatlik mesafede olması bir başka tercih nedenidir. Bunların yanı sıra anadili İngilizce olan bir ülkede eğitim alma fırsatı sizi bekliyor.

İngiliz Yaşam Tarzı:  Eski İngiliz sömürgesi olan Malta’da hala daha İngiliz kültürü ve yaşamından esintiler göreceksiniz.

Ana Dil İngilizce: Günümüz dünyasında iki ana dile sahip ender ülkeler arasında yer almaktadır. Maltaca ve İngilizce ülkenin resmi dilleridir. Malta’da yaşayan her birey İngilizce bilmektedir.

Akdeniz Adasında Eğitim: Malta, Akdeniz’de yer alan adalardan birisidir. İklimi ılımandır. Dersin bitmesinin hemen ardından kendinizi Akdeniz’in eşsiz sularına bırakabilirsiniz.

Avrupa İçerisinde Serbest Dolaşım Hakkı: Schengen vizesine sahip olabileceğiniz için; Avrupa birliği ülkelerine vize süreniz devam ettiği müddetçe özgürce giriş, çıkış yapabilirsiniz.

Malta adası dil okulu eğitim programlarına alanında uzman danışmanlarımızla başvurun ! Detaylı bilgi almak için; Lütfen merkezimizle iletişime geçin !

 

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir