Benzersiz eğitim programları sunan LAL Malta dil okullarıyla birlikte kolaylıkla İngilizce öğreniyoruz. Türkiye’nin tüm şehirlerinden ücretsiz başvuru gerçekleştirmek için merkezimizle iletişime geçebilirsiniz. 

LAL Malta Dil Okulları

Amacınız günlük hayatta kullanmak için İngilizce bilginizi geliştirmek ise, farklı şekillerde sunulan Genel İngilizce veya Yoğun İngilizce kursunu seçmelisiniz: en fazla 12 öğrencilik sınıflarda standart Genel İngilizce (haftada 15 saat) ve Yoğun İngilizce (haftada 22,5 saat) ve bireysel ihtiyaçlara özel olarak hazırlanan bir çalışma programı ile ekstra dikkat sağlamak için maksimum altı kişilik küçük gruplarla eğitimler verilmektedir.

 LAL dil okullarını yakından tanımak için videoyu izleyebilirisniz;

İhtiyaçlarınız doğrultasında eğitim programı türünü birlikte seçebiliriz. Dilerseniz genel İngilizce, dilerseniz iş İngilizcesi eğitimi alabilirsiniz.

 Eğitim Alırken Konaklama

** Konaklama kaydınız ve havalimanından alınmanız gibi işlemler merkezimiz tarafından ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir. 

Öğrenci yurdunda konaklama, 18 ila 35 yaşlarındaki öğrenciler için son derece popüler bir yöntemdir. Öğrenci salonu, mutfak ve ortak alanların bulunduğu yurtta tek veya çift yataklı odayı seçebilir ve okuldan sadece birkaç adım uzakta kalarak yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.